BLOG

Na Blogu krzysztofk prezentuję swoje subiektywne opinie na różne tematy: Film, Sztuka, Muzyka, Najnowsze wiadomości, filozofia.

Jeżeli przedstawiam komentarz do najnowszych wiadomości to zawsze podaję źródło wiadomości i wyraźnie oddzielam komentarz od opinii. Staram się uczciwie prowadzić blog żeby czytelnik miał wiedzę na temat świata współczesnego, okraszoną moim punktem widzenia.

Gdy recenzuję filmy to nie ulegam mainstreamowym opiniom, że na przykład De Palma jest wybitnym reżyserem a De Niro świetnym aktorem. Patrzę na nich, co pokazali w danym filmie, jeżeli De Niro zagrał do dupy to piszę, że zagrał do dupy. Nie ulegam też mainstreamowi niezależnemu, czyli nie uważam, że wszystkie filmy niezależne są świetne. Mogą być dobre i mogą być kiepskie. Zależy.

Co do praw autorskich wszystkie moje wpisy są domyślnie oznaczone CP. To znaczy, że przysługują mi pełne prawa autorskie i prawa majątkowe do wszystkich wpisów / artykułów na blogu. I nie mogą być one kopiowane bez mojej zgody. Wykorzystanie wpisów / artykułów może być ewentualnie płatne, bo ustaleniu ceny przez strony. Co do zdjęć wykorzystanych na blogu w recenzji filmów wszystkie są objęte prawem autorskim oryginalnych twórców, oznaczonych przy zdjęciu. Na blogu są wykorzystane na prawach autorskich cytatu.

KrzysztofKudelskie


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s