Nowy Batman i nowe porządki!

Czas na nowego Batmana „Batman vs Superman 2016″ reżysera Zacka Snydera, granego przez Bena Affleckiego. Wpis połączę z nowym ardresem mojego bloga recenzjefilmowe.me. Niech nowy Batman i nowy adres będą zapowiedzią nowego sukcesu.

Recenzje vs Kudelski

recenzjefilmowe promo (batman vs superman)
„Zastanawiałem się czy wybrać adres krzysztofkudelski.me czy recenzjefilmowe.me Zdecdowałem się na recenzjefilmowe.”

copyright krzysztofkudelski 2016

Zastanawiałem się czy wybrać adres krzysztofkudelski.me czy recenzjefilmowe.me Zdecdowałem się jednak na recenzjefilmowe. Okazało się, że adres ma nie dużą konkurencję w wyszukiwarkach googla. Oczywiście nie będę konkurował z serwisami typu filmweb i stopklatka, moi potencjalni rywale to pomniejsze strony, autorskie bądź komercyjne, dotyczące recenzji, a takich nie jest wiele! A, co do rozszerzenia .me to jest to nowa modna domena, będąca oryginalnie oznaczeniem państwa Mołdawi.

Batman vs Superman

Ben Affleck Batman vs Superman Dawn of Justice 2016
„Na kształt nowego Batmana ma również wpływ Ben Affleck, podobno czyta scenariusz i nakłada poprawki do swoich kwestii.”

Bruce Wayne – Ben Affleck – Batman vs Superman Dawn of Justice
Warner Bros. Pictures 2016

Zdjęcie znajduje się tutaj.

To teraz o nowym Batmanie. Przy okazji chciałbym życzyć wszystkim mamom wszystkiego najlepszego z okazji niedawnego Dnia Matki, i właściwie jednym zdaniem mogę skwitować film – Matkę ma się tylko jedną. Jak ktoś oglądał film to wie, o co chodzi, a ci którzy nie oglądali to proszę obejrzeć, bo warto. Nie lubię Snydera (zrobił między innymi „300”), ale na kształt nowego Batmana ma również wpływ Ben Affleck, podobno czyta scenariusz i nakłada poprawki do swoich kwestii. To mi się podoba, a Affleckowskiego cenię chociażby za Argo, który notabene też opisałem na moim blogu. Muzykę do filmu zrobił Hans Zimmer, tak jak do wcześniejszych trzech Batmanów i Supermena. Żaden majstersztyk, ale trzyma klasę.

Kudelski vs Mechanik

Batmobile Batman vs Superman Dawn of Justice 2016
„Znalezienie dobrego mechanika w Warszawie to nielada wyczyn.”

Reżyser Zack Snyder przezentuje nowego Batmobila 2016.

Batman vs Superman Dawn of Justice Warner Bros. Pictures 2016
Zdjęcie znajduje się tutaj.

No i na koniec napiszę o sobie i kwestii, która może dotyczyć wielu Polaków  – poszukiwanie dobrego warsztatu samochodowego. Od jakiegoś czasu korzystam z usług mechanic.pl. Jest do nich kiepski dojazd, bo są po drugiej stronie ulicy i trzeba jechać do obwodnicy żeby zawrócić, albo można przejechać po piachu na druga stronę jezdni. Gdy to powiedziałem obsłudze to usyszałem „Gdyby mi taki zawrócił przede mną to bym go…!” To był dobry początek, bo właśnie tak zawróciłem. Stwierdziłem, że należy z nimi się obchodzić szorstko, coś na wzór szorstkiej męskiej przyjaźni. Co sprawia mi problem, bo należę raczej do zniewieściałych mężczyzn. Ale, dlaczgeo to piszę? Piszę o tym, bo właśnie wstawiłem samochód i ciekawy jestem, co powiedzą. I napiszę o tym w następnym odcinku.

Batman vs Superman Dawn of Justice – Świt Sprawiedliwości
USA2016 Warner Bros. Pictures
Reżyseria: Zack Snyder
Scenariusz: Chris Terrio, David S. Goyer
Muzyka: Hans Zimmer
Obsada: Ben Affleck, Henry Cavil, Amy Adams, Jeremy Irons, Jesse Eisenberg i inni.
Ocena: A 8,0/10

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s