Rezencja serialu Kiepscy -odcinek „Wszechobecny”

Rozmawiałem z siostrą zakonną o serialu Kiepscy, ponieważ mariolka_kiepskawidziałem świetny odcinek „Wszechobecny”, który zaskoczył mnie bardziej niż niejdna hollywoodzkla produkcja Science Fiction. Siostra zakonna powiedziała, że serial jest – głupi.

Więc zaproponowałem jej taką zabawę na wyobraźnię, skoro ja sobie wyobrażam ten serial, jako mądry,  a ona jako głupi, to jaki ten serial by był gdyby nasze wyobrażenia się urzeczywistniły?

kiepscy_boczekByłby średni. No właśnie. A teraz niech siostra sobie wyobrazi, że jeden z bohaterów serialu jest projekcją umysłową pozostałych bohaterów. Oni też stwierdzili, że wyobrażą sobie najfajniejszą osobę, jaką by chcieli znać, żeby z sumy tych wyobrażeń powstał ich idealny sąsiad – i powstał Boczek.

W ten sposób chciałem przekonać zakonnicę do serialu – przedstawiając fabułę odcinka Wszechobecny. Ale siostra odpowiedziała: Ja sobie nie wyobrażam, że to jest głupi serial, ja wiem, że taki jest. Bo jak może nie być głupi serial, który przedstawia syna idiotę, a ojca nieroba?

zdj. ATM

Świat Według Kiepskich: Polska (od 1999)
Reżyseria: Okił Khamidow, od 2008 Patrick Yoka
Występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka
Muzyka: Piotr Dziubek, Waldemar Wróblewski
Nagrody: I miejsce w Plebiscycie Telekamery 2001 i 2002
Ocena: 7/10

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s